Zuiden van India getroffen door zware overstromingen

  • 21 augustus 2018

Zware regenval, gecombineerd met de moesson hebben de zwaarste overstromingen ooit veroorzaakt in het Zuiden van India. 35 van de 39 dammen overstroomden en er waren 215 landverschuivingen. Dit is de ergste natuurramp sinds 1924.

Oxfam geeft hulp

Ons team bereid zich nu voor op het uitdelen van de eerste basisbehoeften. Denk aan hygi├źnekits, dek- en grondzeilen en waterzuiveringstabletten. Ze verwachten op woensdag 22 augustus met de eerste konvooien naar het gebied te kunnen rijden.

Help mee

Moeizame werkomstandigheden

De konvooien kunnen helaas niet eerder op pad. De omstandigheden zijn nu nog te gevaarlijk. Op dit moment kunnen alleen speciale legereenheden afgelegen gebieden bereiken. Een andere uitdaging is een plek vinden om de materialen op te slaan: er staat bijna niets meer boven water. Ons team doet zijn uiterste best om al deze uitdagingen het hoofd te bieden en de hulp zo snel mogelijk op locatie te krijgen.

 

Cookies

Logo Oxfam Novib

Fijn dat je onze site bezoekt

Cookies helpen ons om jou te laten zien wat je interessant en belangrijk vindt op onze eigen website, andere websites en sociale media. Vind je dat goed?

Logo Oxfam Novib

Cookies zelf instellen

Analytische en functionele cookies zijn nodig om te zorgen dat onze website goed werkt. Marketing en sociale media cookies zorgen dat je relevante advertenties ziet op andere websites. Welke cookies wil je accepteren?

Ik accepteer alle cookies
Ik wil geen marketing en social media cookies